Aktualne kursy w Latin Moves:
0

Practis taneczny

Instruktorzy kursów tańca

Eryk Januszyk - Instruktorzy kursów tańca

Eryk Januszyk
Absolwent AWF w Katowicach, już od dzieciństwa był bardzo aktywny fizycznie - poświęcał swój czas sportom odnosząc wiele sukcesów. Duch sportowca w połączeniu z wrażliwością na muzykę znalazły odzwierciedlenie w tańcu - tak trafił do szkoły Salsa-Bielsko, z którą związany jest do dziś, obecnie jako instruktor.

Energia, charyzma i pomysłowość, którymi się odznacza, sprawiają, że doskonale odnajduje się w klimatach kubańskich - casino, rumbie i reggaetonie - wzbudzając podziw samych Kubańczyków. Jako instruktor Eric kładzie nacisk na szczegółowe nauczenie rytmiki i techniki ruchu oraz prowadzenia w parze, które później pozwala na pełną swobodę na parkiecie.

Dagmara Godzik - Instruktorzy kursów tańca

Dagmara Godzik
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła od salsy liniowej, na którą uczęszczała do jednej z krakowskich szkół. Jednak to nie było to. Dopiero widząc radość i energię towarzyszącą salsie kubańskiej poczuła, że odnalazła....
Tomasz Januszek - Instruktorzy kursów tańca

Tomasz Januszek
Współzałożyciel marki Latin Project. Jego przygoda z salsą kubańską rozpoczęła się kilka lat temu, w okresie studiów. Dziś Tomaszek jest instruktorem salsy kubańskiej, który swoje zajęcia prowadzi w bardzo charakterystyczny sposób, kładąc nacisk przede wszystkim na naukę tańca, dobrą zabawę, oraz przyjemną atmosferę. Od kilku lat zajmuje się integracją społeczeństwa salsowego poprzez organizację pod marką Latin Project imprez tanecznych, wyjazdów, eventów okolicznościowych. Jest promotorem muzyki kubańskiej w kraju, a jako TJ Salsero – znanym, cenionym i obdarzonym bardzo dużym szacunkiem i sympatią DJ.
Marysia Prusak - Instruktorzy kursów tańca

Marysia Prusak
Taniec od dziecka odgrywał bardzo ważną rolę w jej życiu. Już w wieku 11 lat rozpoczęła treningi w klubie tańca towarzyskiego „Axis” w Nowym Sączu. Od tego czasu taniec stał się nieodłącznym elementem jej życia oraz wielką pasją. Prawdziwa przygoda z tańcem rozpoczęła się dla niej w dniu, kiedy pierwszy raz w trafiła na zajęcia salsy kubańskiej. Wtedy poczuła, że to właśnie to, czego ciągle szukała. Brała udział w wielu warsztatach i kongresach salsy kubańskiej.
Marcelina Cherjan - Instruktorzy kursów tańca

Marcelina Cherjan
Taniec był jej marzeniem już od najmłodszych lat, gdy jeszcze jako mała dziewczynka oglądała turnieje tańca towarzyskiego. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się jednak dopiero w roku 2007 od tańców ulicznych. Blisko 1,5 roku tańczyła Hip-Hop. New style oraz rytmy dancehallowe stały się jej nową odskocznią od codzienności. W głębi serca czuła jednak, że nadal czegoś brakuje, czegoś z temperamentem, czegoś, co bardziej odzwierciedlałoby jej ognisty, żywiołowy i radosny charakter... Odnalazła to w lecie 2009 roku, gdy trafiła na swoje pierwsze zajęcia salsy liniowej w jednej z krakowskich szkół salsy. Salsa - to był starzał w 10!

Akceptujemy

Kalendarz

Wideo

Najbliższe kursy/wydarzenia


salsa kraków,kursy salsy w Krakowie,kursy tańca w Krakowie, szkoła tańca Kraków, reggaeton Kraków, salsa ladies styling, salsa solo dla kobiet, rumba kubańska, afro dance
pierwszy taniec,izolacje bodymovement,organizacja imprez firmowych,salsa solo,salsoteka Kraków, salsa kubańska,Latin Moves,Kamienna 17,30-001 Kraków,504 070 597


Kursy salsy w Krakowie z Latin Project - dołącz do nas na Facebooku