Aktualne kursy w Latin Moves:
0

Practis taneczny

O nas

Latin Moves

Latin Moves


Szkoła tańca

Jest niepowtarzalną szkołą tańców latynoamerykańskich i afrokubańskich w Polsce. Pracują z nami najlepsi instruktorzy, znani na międzynarodowej scenie tanecznej tacy jak Daniel Pancerz, Edyta Lanc. Z roku na rok poszerzamy naszą ofertę kursów w ściśle określonym kierunku, dzięki czemu oferujemy jakość zajęć na najwyższym poziomie.  
Latin Events

Latin Events


Imprezy

Latin events działa jako agencja eventowa, która zajmuje się organizacją warsztatów tanecznych, imprez latynoskich, festiwali, ale i także komercyjnych imprez firmowych, na których nie tylko możemy podzielić się swoją pasją, ale także dalej nią ‚zarażać‘.W ekipie Latin events mamy dwóch docenianych przez społeczeństwo salsowe Dj'ów - Dj TJ Salsero (Tomasz Januszek) oraz Dj Agent Tomasz ( Tomasz Chruściel).  

Latin Project


Agencja Artystyczno - Eventowa

Latin Project powstał jesienią 2009 roku, jako projekt powstały z pasji tworzenia i kreatywności, która pobudza do działania. Na początku Latin Project działał jako niezależna grupa zajmująca się integracją środowiska skupionego wokół rytmów latynoskich, propagująca kulturę afrokubańską w Polsce. Przez ostatnie lata Latin Project bardzo ewoluował, z czego jesteśmy niesamowicie dumni.  

Akceptujemy

Kalendarz

Wideo

Najbliższe kursy/wydarzenia


salsa kraków,kursy salsy w Krakowie,kursy tańca w Krakowie, szkoła tańca Kraków, reggaeton Kraków, salsa ladies styling, salsa solo dla kobiet, rumba kubańska, afro dance
pierwszy taniec,izolacje bodymovement,organizacja imprez firmowych,salsa solo,salsoteka Kraków, salsa kubańska,Latin Moves,Kamienna 17,30-001 Kraków,504 070 597


Kursy salsy w Krakowie z Latin Project - dołącz do nas na Facebooku