Aktualne kursy w Latin Moves:
0

Practis taneczny

X El Sol Salsa Festival 2014
X El Sol Salsa Festival 2014
X El Sol Salsa Festival –
słoneczne brzmienia w rytmie salsy!
Najgorętsze wydarzenie salsowej jesieni! 


Gorąca, tętniąca radością atmosfera w środku listopada? To możliwe! Taka niezwykła porcja emocji czeka na wszystkich uczestników El Sol Salsa Festival, który odbędzie się 8-10.XI.2013 r. w hotelu Gromada w Warszawie. Przed nami więc trzy dni szalonych rytmów i zmysłowego tańca. 

Naszym stałym i niezmiennym priorytetem jest jakość i taniec. 
Kultowy event, nowa nazwa, bezkonkurencyjna atmosfera.
Salsa Libre największa i wiodąca szkoła tańca oraz organizator wielu wydarzeń kulturalnych od 9 lat inspiruje i buduje nową jakość salsy w Polsce. Nasi instruktorzy to plejada gwiazd międzynarodowej sceny salsowej! W tym takie nazwiska jak Eddie Torres, Adolfo Indacochea, Juan Matos, Maykel Fonts, grupa Yamulee i wiele innych!

Mamy ambicje stać się największym festiwalem promującym wszystkie style latynoskie w Europie. Dziś salsa to już za mało, po wielu latach ludzie oczekują różnorodności. Na imprezach mamy 3 różne parkiety z salsą i mambo, chilloutowym zoukiem oraz kizombą oraz energetycznymi stylami kubańskimi i jamajskimi. Taniec to styl życia, grupowe przeżycie cieszących się ludzi. Przychodzą do nas osoby w każdym wieku - wyznaje Anna Chagowska - dyrektor artystyczna oraz współorganizatorka El Sol Warsaw Salsa Festival.

Chcesz wybrać się na WSF 2014 z Latin Project - mamy specjalne zniżki !!
Napiszcie: info@latinproject.pl

Strona Festivalu: www.salsafestival.pl

Akceptujemy

Kalendarz

Wideo

Najbliższe kursy/wydarzenia


salsa kraków,kursy salsy w Krakowie,kursy tańca w Krakowie, szkoła tańca Kraków, reggaeton Kraków, salsa ladies styling, salsa solo dla kobiet, rumba kubańska, afro dance
pierwszy taniec,izolacje bodymovement,organizacja imprez firmowych,salsa solo,salsoteka Kraków, salsa kubańska,Latin Moves,Kamienna 17,30-001 Kraków,504 070 597


Kursy salsy w Krakowie z Latin Project - dołącz do nas na Facebooku